הטיפול באוזון למחלות נגיפיות

מאת : פרופסור משה עירון

מחלה נגיפית

מחלות נגיפים אינן מגיבות לטיפולים באנטיביוטיקה אשר אף מרעה את מצב האדם החולה. את הטיפולים הייחודיים כנגד נגיפים מקבלים בעיקר חולים קשים. ברם, הסבל של מחלה בת כשבוע ימים עם היעדרות מהעבודה, מהווה בעיה לא קטנה להרבה קבוצות אנשים. על הנישה הזו קפצו חברות התרופות אשר מדרבנות את הציבור לעבור חיסונים בכדי לכאורה למנוע את המחלה. בפועל, בעבודות אובייקטיביות, לחיסונים נכון לעכשיו יש רק 2% יעילות במניעה. מאידך, ישנם סיבוכים רבים שזה לא המקום לדון בהם. כאחד החי באמונה שהחיסונים המקובלים לנגיפים רק מזיקים, תרתי אחרי דרכי טיפול יעילות למצב מחלה נגיפית. באמתחתי ישנן כמה טכניקות יעילות ביותר אשר ברוב המקרים מאפשרים לאדם להיות חולה יום אחד במקום שבוע אחד. במאמר זה נתמקד בדרך הייחודית של טיפול באוזון.

 פעולת החמצון על המזהמים

ידוע כבר מעל 80 שנה כי נגיפים כמו גם חיידקים ופטריות לא חיים בסביבה של חמצון טוב. היצורים הללו חיים בעצם בתנאים נטולי חמצן, מעין נשימה אנאירובית. כלומר, אם אנו יכולים לשנות להם את הסביבה האופפת אותם להרבה חמצן, אזי יתקשו אותם היצורים להמשיך ולהתקיים בדרך הטבעית שלהם. מכאן אנו מגיעים אל הדרך המועדפת בחמצון היעיל. הטיפול הוא בעזרת אוזון. האוזון יעיל פי עשרות פעמים מן החמצן בחמצון וגם בכושר החדירה שלו לגוף ולתאים. באם אנו מטפלים באוזון תוך ורידי, שהוא האמצעי הטוב ביותר לחמצון אזי התגובה תהיה מכסימלית. באם נבצר מאתנו הטיפול התוך ורידי, ננסה מתן חוקן, בגברים זהו חוקן רקטלי ובנשים אפשר גם רקטלי וגם נרתיקי. החוקן בנרתיק נמצא במקום שני מבחינת היעילות בהשוואה לעירוי תוך ורידי באוזון. אפשר גם לתת זריקות תוך שריריות של דם מועשר באוזון. מתן אוזון בשתייה במקרים האלו בהחלט לא מספיק יעיל ו/או ריאלי. יש צורך בכמות שתייה שלא בא בחשבון כמעט. מעשית, האדם שרק מתחיל את מחלתו הנגיפית, כאשר המחלה היותר שכיחה היא שפעת אך כמובן שאינה היחידה, יגיע לקבלת טיפול באוזון תוך ורידי. במרבית המקרים האוזון פועל כנגד הנגיפים גם כאשר הם כבר התמקמו בתוך תאי הגוף. בנוסף, האוזון תומך מאד במערכת החיסון כך שגם הגוף עצמו מפעיל את חייליו בכדי להתמודד כנגד המחלה הנגיפית. כאמור, האוזון מקצר את משך המחלה לרוב ליום ורק במיעוט המקרים זה נמשך יומיים. הדבר נכון לחולים בריאים שלקו במחלה מכל מיני סיבות. כאשר מדובר בחולים כרונים וקשים כמו חולי סרטן, גם אצלם נצפית תגובה חיובית ביותר אם כי לפעמים זה יכול להמשך מעט יותר מיממה עד שניים. ברם, לא נראה סיבוכים כפי שמקובל לראות בהרבה חולים אונקולוגים לאחר מחלה נגיפית. מניעת הסיבוכים כה חשובה בחולים שכאלה אצלם נפגעה המערכת החיסונית מהטיפולים הכימיים, שזה פעמים רבות יכול להיות טיפול מציל חיים.

 המלצה

מכל האמור לעיל, ההמלצה החמה שלי היא, לשקול להגיע לטיפולים באוזון בקרב אנשים החולים במחלות כרוניות ובאלו עם פגיעה במערכת החיסונית על רקע טיפולים כימיים. גם באנשים בריאים אשר חלו במחלה נגיפית כלשהי, באם רצונם לקצר את משך המחלה למינימום, מומלץ טיפול באוזון תוך ורידי.

 

מידע זה מוגש כחומר למחשבה ובשום אופן אינו מהווה התוויה רפואית או טיפולית כלשהי.

במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather