צמיד להגנה משדות אלקטרומגנטיים

הקדמה הביאה לחיינו מכשירים מתוחכמים כמו טלפונים סלולריים ואלחוטיים אשר משרים סביבנו שדות אלקטרומגנטים מזיקים. רוב המכשירים כנגד קרינה, המצויים בשוק, פועלים לשינוי השדות המוקרנים מהמכשירים החשמליים. הדבר יוצר בעצמו שדות פתולוגים אחרים עמם לא קל לגוף להתעמת. שדות אלקטרומגנטים פתולוגים מהווים גורם פוגע באוכלוסיה הנחשפת אליהם יותר ויותר. גיל החשיפה הולך ויורד וכיום הרבה מהעוברים ברחם אימם נחשפים גם הם לאותם שדות. וכמובן גם תאי הזרע והביציות טרם ההפריה. מן הסתם הדבר יוצר בעיות רפואיות הגדלות במימדיהן והתוצאות הולכות ומתבררות בעבודות מחקר רבות. המפגעים הבריאותיים רבים ומגוונים החל מבעיות קלות ועד לכדי מחלות ממאירות למיניהן. הרצון שלנו הוא למזער את אותם הסיבוכים ואף למנוע אותם בכל גיל ובכל מצב.
באחרונה פיתחתי צמיד הגנה לחיזוק הגוף כנגד שדות אלקטרומגנטיים.

צמידי סיליקון רפואי לחיזוק הגוף

צמיד הסיליקון רפואי מכיל בתוכו את החומר SR 18- חומר המחזק את הגוף כדי שיוכל להתמודד ביתר קלות עם שדות אלקטרומגנטים מזיקים. בעבודות מחקר שערכנו בתרביות תאים אנושיים במעבדה, הוכחנו את יכולות החומר למנוע את הנזקים השונים כולל הפחתה בסיכון למחלות סרטן למיניהן.

כמו כן מצאנו כי תנועתיות תאי זרע פגועי תנועתיות, גדלה פי שניים בחשיפה לחומר. טרם בדקנו את השפעת החומר על ביציות. עם תוצאות קשה להתווכח, אפשר רק לדון על פרטים קטנים אחרים אשר במהותם לא משנים מאומה. מכאן שהחומר הנמצא בצמיד הוא בעל יכולת רבה ביותר למנוע או להפחית את נזקי הקרינה הסלולארית הנפלטת למשל מן הטלפונים הסלולארים. החומר נמצא בבדיקות מעבדה מדוקדקות, כלא רעיל ונטול תופעות לוואי.
בתהליכי ניסוי למיניהם נמצא כי קרוב לעשר שנים לא סבל אף מתנדב משום בעיה רפואית בגלל החומר, כולל ילדים ותינוקות.

יש לציין ממצא נדיר אפשרי לחומר בצמיד. אצל רבים מונע החומר התקפי מיגרנה. במצב של מיגרנה בה התהליך מתחיל בהרחבת כלי דם, אזי תתכן החמרה זמנית של כאבי-הראש. כדי למנוע זאת באותה קבוצה קטנה של אנשים, אפשר לתת להם להסתגל לצמיד בהדרגה ואז יחסך מהם הסבל של התקף מיגרנה. ענידת הצמיד הנ"ל מומלצת בכל גיל ובכל מצב כולל נשים הרות ומיניקות. בעבודות מחקר לא מעטות נמצא כי חשיפה לקרינה סלולארית הגבירה שכיחות של הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים, כולל היפראקטיביות ואוטיזם.

אנו חיים בעולם בו הקדמה כה מהירה עד כי המדענים לא השכילו למנוע את ריבוי תופעות הלוואי בעקבות חשיפה לגורמים פתולוגיים שהגוף לא יכול לעמוד להתמודד עמם.

אנו בעד הקדמה אך מציעים דרך קלה, פשוטה וזולה אשר יכולה למנוע את מרבית הנזקים הללו או לפחות למזער אותם משמעותית. בה בעת אנו יכולים גם להעלות את רמת הפריון הנמצא בירידה בשנים האחרונות.

הצמיד נמכר כבר בחנויות, הוא קיים במגוון צבעים.

ראיון עם פרופסור עירון על הצמיד במסגרת התוכנית "לחיות טוב"

ראיון עם פרופסור משה עירון על הצמיד בווינט

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather