"לאחר פגישת הייעוץ ומספר טיפולים של דיקור הורגשה הקלה משמעותית" – ליכן פלנוס

לפרופ' עירון וצוות המרפאה

הגעתי למרפאה לאחר אבחון של "ליכן פלאנוס" – תופעה אוטואימונית אשר פוגעת בעור וגורמת לנגעים מציקים על פני העור. התופעה אובחנה על ידי כמה רופאי עור, אשר הודיעו לי כי למעשה אין טיפול למחלה, אלא רק משחות אשר עשויות להקל על הגירוד. מדובר במשחות עם סטירואידים שמובן שלא ששתי לעשות בהן שימוש מרובה. מכל מקום, עם המשחות ובלעדיהן, התופעה הלכה והתגברה, והגיעה למצב של נגעים על פני העור, התפשטות של קשקשת במקומות מסויימים, וכן נגעים מציקים במיוחד באזורים המוצנעים ובחלל הפה, מה שגם הקשה על האכילה.

למרפאה הגעתי לאחר שחיפשתי באינטרנט מידע נוסף על המחלה וכבר הייתי במצב של ייאוש. כשקראתי שיש טיפול למחלה, במסגרת הרפואה המשלימה, החלטתי ש"אם לא יועיל לא יזיק" וקיוויתי מאוד שיועיל.

לשמחתי, לא התבדיתי. לאחר פגישת הייעוץ ומספר טיפולים של דיקור הורגשה הקלה משמעותית, וכיום, לאחר מספר חודשי טיפול, המצב השתפר לעין שיעור, ולמעשה התופעה נעלמה לגמרי.

אני רוצה להודות לכם מקרב לב על הטיפול המסור – הן הטיפול המקצועי והן היחס החם והנעים (המשפחתי ממש) שקיבלתי ואני מקבלת מכל צוות המרפאה. הטיפול של פרופ' עירון הוא מעורב ואיכפתי וניכר שהוא עובד מכל הלב והנשמה – וזה עובד!

חשוב לי שאלו הסובלים מהתופעה וכבר השלימו עם גורלם במחשבה שלא ניתן לעשות דבר יידעו שיש מזור למחלה.

בברכה

א.ז.

(ניתן להפנות אלי פונים להמלצה בעל פה)

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather