ליכן פלנוס בפה-הטיפול בביו תהודה

 מאת : פרופסור משה עירון

מידע כללי

ליכן פלנוס הינה מחלת עור  שכיחה למדי אשר יכולה לפגוע בעור, בפה ובריריות של הנרתיק בנשים. הטיפול במחלה קשה ובעצם כמעט ולא משפיע בפועל על המצב של האדם. ליכן פלנוס בחלל הפה הוא קשה ביותר יען כי בחלק מן האנשים מתפתחים קשיים באכילה ובשתייה ובחלק נוסף הסבל הוא תמידי ואיננו קשור לאכילה או שתייה. ישנם אחרים אשר מתקשים לבלוע את הרוק ובשל כך כמויות הרוק בפה גדולות וזה יוצר בעיה נוספת. הרבה אנשים עומדים מול חוסר האונים של המערכת הרפואית לעזור להם ולהקל על הסבל. הרופאים עצמם חלקם מתוסכל מחוסר יכולתם לעזור לחולים הללו.בליכן פלנוס של הפה ישנה נטייה להשתנות ממאירה ובשל כך נעשית אבחנה היסטולוגיה ואף נעשה מעקב מתמשך אחרי אותם חולים.הטיפול המומלץ הרגיל כולל סטרואידים סיסטמיים ובכך מפחיתים את הדלקת הקיימת בתהליך עצמו..

תיאור מקרה

אישה בת 45 שנים, מדענית במקצועה ואשת רופא, מגיעה אלי לטיפול בגין ליכן פלנוס בפה, הידוע מזה קרוב לשנתיים. טיפולים שונים כשלו והחשש מפני ממאירות דחק בה לפנות לרפואה המשלימה. היה לה סבל ניכר של כאבים וגירוד מקומיים בחלל הפה. רופאי שיניים לא הצליחו לפתור את בעיית הכאבים והגירוד. כך עברה מרופא שיניים אחד לשני עד אשר הגיעה לרופאה הוליסטית. ההחלטה של הרופאה הייתה להעבירה למרפאתי לצורך בדיקה והערכת היכולת לטפל באותה אישה.

אופן הטיפול

בפגישה הראשונה התרשמתי מיכולתה המקצועית של האישה, ממידת הרציונאליות שלה, הידע שלה על הנושא היה מעל ומעבר למה שמקובל בין החולים אותם פגשתי עד כה. הבעיה העיקרית הבולטת באישה זו היו בעיות רגשיות כדבריה. אורח החיים שלה היה שגוי מיסודו, הן מבחינה תזונתית והן בשעות פעילותה הרבות. בחרתי לטפל באשה זו בביו-תהודה. בעזרת מכשיר הביו-תהודה איתרתי את הבעיות שלה ואף איזנתי אותן מבחינת אנרגיה. בכל טיפול שנעשה יצאה האישה עם תרופת תדרים הנכונה לאותו הזמן. בתוך מספר ימי טיפול נצפתה הטבה במצבה הרפואי. היא דווחה על הטבה בגרד ובכאבים . השיפור במצב התקדם בכל טיפול נוסף והגענו מהר יחסית לאיכות חיים טובה. הכאבים והגירוד נעלמו ואז הוספנו עוד 3 טיפולים לייצוב התוצאה.שנה ויותר לאחר הפסקת הטיפול הגיעה אלי האישה פעם נוספת,הפעם בשל כאבים ברגל לאחר שלכאורה החלימה משבר שנוצר בגלישה על השלג – סקי. כך גם ידעתי כי מצבה המשיך להיות טוב ולא נצפתה הישנות התופעה או השתנות לממאירות.

המלצה לבחירת טיפול

החשיבות של מאמר זה, להדגים את היכולת הרבה של מכשיר הביו-תהודה לרפא מחלה בעייתית שכזו ועם נטייה לממאירות. האנשים צריכים לדעת כי ישנן דרכים לרפא את מחלת הליכן פלנוס של הפה לגמרי ובדרך טבעית נטולת תופעות לוואי. כל שנחוץ זה פתיחות ונכונות של האדם לטיפול  רפואי לא שגרתי. קיים סיכוי טוב להפיק תועלת מטיפול זה ואחרים ברפואה המשלימה אז אנא אל תדחו אותם על הסף אלא נצלו את מה שאפשר העיקר להיות בריאים ולא לסבול חלילה גם מבעיות הנובעות על רקע תופעות לוואי מטיפולים למיניהם.

 

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather