ליכן פלאנוס – "כעבור מספר ימים כבר ישבתי מול אדם שליו, חייכן, מקצועי, סובלני ומאיר פנים. זה היה הרגע בו החלה ההחלמה מבחינתי"

מרץ 2015

לשם מחלת העור "ליכן פלאנוס" נחשפתי לפני מספר חודשים. הגעתי אל רופא העור עם מעט פריחה על כף הרגל (בדיוק במקום החיכוך של רצועת הסנדל בעור) ובשורש כף היד (בדיוק במקום בו רצועת השעון חיככה את היד). הפריחה היתה אדומה ומגרדת. אז עוד חשבתי לתומי שכמה מריחות משחה – וזה יעבור….

מהר מאד הבנתי שהעניין לא פשוט. הרופא הבטיח ש "כמו שזה בא, כך זה הולך, אבל עד אז- יבואו עוד הרבה". הוא ציין שאין טיפול תרופתי שמעלים את הפריחה או עוצר את המחלה ורשם כדורים להרגעת הגירוד.      

הפריחה התפשטה די מהר בכל הגוף, הגירוד היה בלתי נסבל- כל היום והלילה (הכדורים החלישו אותו רק מעט), המראה של הפריחה אינו נעים בעליל… והסבל- נוראי. הגירוד גרם ממש לחוסר יכולת להתרכז , הפריע במיוחד לשנת הלילה ועוצמותיו היו בלתי נסבלות.

חיפושי באינטרנט אחר מידע נוסף על המחלה הובילו אותי להבנה שהמחלה ממושכת (3-5 שנים). תיאור מילולי של המחלה וצילומים של היקף הפריחה ודרגותיה השונות (שלפוחיות, אחריהן קשקשת ויובש, התחברות הנקודות לכדי משטחים גדולים) , גרמו  לחיפוש קדחתני שלי אחר פתרון שאינו מתחום הרפואה המערבית, ה"קונבנציונאלית".

הגעתי לאתר האינטרנט של פרופסור משה עירון. כעבור מספר ימים כבר ישבתי מול אדם שליו, חייכן, מקצועי, סובלני ומאיר פנים. זה היה הרגע בו החלה ההחלמה מבחינתי.

יש לפרופ' עירון נסיון והיכרות של למעלה מ 30 שנה עם המחלה והטיפול בה . פרופ' עירון המליץ על שילוב של דיקור סיני, תזונה נכונה, צמידים רפואיים (פרי המצאתו) ואף הוסיף מילים מרגיעות ומחזקות תוך כדי התהליך.

חודשיים בלבד אחרי תחילת התהליך הטיפולי -מצבי מצויין: התפשטות הפריחה עצרה אחרי מספר דיקורים, הפריחה הקיימת התבהרה וכבר אינה מגרדת כלל, מוקדי הפריחה הראשונים מראים סימנים של היעלמות הדרגתית.

נוסף לכךהתזונה הבריאה שהותאמה עבורי הפחיתה 10 ק"ג ממשקלי העודף תוך חודשיים ואני מרגישה איתנה ונמרצת מתמיד.  אין מילים לתאר את תחושת ההקלה שאני חשה.

אני ממליצה לכל מי שמתגלה אצלו מחלת העור "ליכן פלאנוס", למהר ולהיעזר בטיפול המקצועי והמסור של פרופ' עירון.

ת.פ.

 

 

 

 

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather