"לאחר הטיפול המקצועי והמסור של פרופסור עירון ,בעיית השמיעה נפתרה לחלוטין" – ירידה פתאומית בשמיעה

ד"ר שמואל לירן

הגעתי אל פרופסור משה שטרנפלד בהמלצת ידידת משפחה, אשר מטופלת אצלו במשך מספר שנים ומלאת שבחים על הטיפול שלו אשר עשה לה "ניסים ונפלאות".

פניתי אליו לפני כשנה בעקבות ירידה פתאומית בשמיעה (תופעה המתרחשת לא רק אצל אנשים בגילי – בני 65 – אלא אף אצל צעירים יותר), במטרה לטפל בבעיה ולחזק את שאר המערכות בגוף. זאת לאחר טיפול תרופתי קונבנציונלי ראשוני אשר נועד בראש ובראשונה למנוע את הידרדרות המצב.

ברצוני לציין, כי לאחר הטיפול המקצועי והמסור של פרופ' שטרנפלד, בעיית השמיעה נפתרה לחלוטין, והשמיעה חזרה לאיתנה כאילו לא אירע דבר, סיפור הצלחה שאפילו גדולי המומחים בתחום השמיעה לא האמינו שיקרה ועל כך תודתי והוקרתי נתונים לפרופ' שטרנפלד!

פרופ' שטרנפלד הוא אדם ואיש מקצוע משכמו ומעלה ומי ייתן וירבו כמוהו. הוא מהווה שילוב מיוחד במינו של רופא עתיר ניסיון ומומחיות ברפואה הפנימית הקונבנציונלית, עם הבנה עמוקה ברזי הרפואה הסינית והיישום של שיטות אלטרנטיביות נוספות, כולל איזון ושילוב בין גוף, נפש, תזונה ואורח חיים נכון. פועלו והמוניטין של פרופ' שטרנפלד תרמו רבות להכרה ההולכת וגוברת בעולם המערבי, בשיטות טיפוליות אלטרנטיביות המשלימות את הרפואה הקונבנציונליות.

מניסיוני אני יכול לומר בפה מלא, כי פרופ' שטרנפלד, מעבר להיותו איש מקצוע מהשורה הראשונה, הוא מעל הכל אדם צנוע ונעים הליכות הקשוב לבעיות ולצרכים של מטופליו, ובהתאם לכך מתאים בצורה מיטבית את שיטות הטיפול לכל מטופל ומטופל, ואף משנה את שיטת הטיפול, אם יש צורך בכך במהלך הטיפולים.

גישה זו של הבנה ואמפטיה למטופלים, עם האווירה הנעימה והנינוחה במרפאתו, הארגון למופת והצוות המיומן אשר עומד תמיד לרשות המטופלים, תורמים הרבה לסוד הצלחתו של פרופ' שטרנפלד.

ברגשי תודה והוקרה
ד"ר שמואל לירן, פיזיקאי
21.1.2009

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather