טיפול משולב בחולי סרטן

מאת : פרופסור משה עירון

כל המחלות הממאירות מכונות בציבור בשם הכולל "סרטן", למרות שבמשפחה זו נכללות מחלות רבות ושונות באופיין. ברפואה המערבית הטיפול ברוב מחלות הסרטן כולל כימותרפיה ובחלק מהמקרים גם הקרנות. קיימים גם טיפולים הכוללים הורמונים למיניהם. במקרים בהם הגידול הסרטני ניתן להסרה, מבצעים ניתוח, ולעתים ממשיכים אחריו בטיפולי כימותרפיה ובהקרנות. זאת מתוך כוונה להשמיד את התאים הממאירים.
מעשית, טיפולים אלו קשים לחולה. לטיפול הכימותרפי תופעות לוואי ישירות ומיידיות ולעתים גם תופעות מאוחרות ומתמשכות. אחוזי החלמה משתנים בהתאם לסוג המחלה ולדרגת חומרתה.

רפואה משלימה

ברפואה המשלימה אנו מתייחסים אל הטיפול במחלת הסרטן באופן שונה. לא מרעילים את הגוף כולו בכדי להילחם במחלה, אלא מאמינים שהגוף אשר פיתח את המחלה מסוגל גם לרפא אותה בתנאי שנספק לו את התנאים המתאימים. אם נחליש את הגוף, נפחית את יכולת ההתמודדות שלו עם המחלה הבסיסית ועם מחלה משנית אשר יכולה להתעורר עקב הטיפולים הכימותרפיים.

רפואה סינית

לפי הרפואה הסינית לכל סוג של סרטן קיימים היבטים שונים ולכן חשוב להגיע לאבחון מדויק. מעבר לכך, מאחר והראייה הסינית אינה מפרידה בין גוף לנפש אנו מייחסים חשיבות עליונה למרכיב הנפשי. כאשר מוצאים את ההקשרים הנפשיים למחלה, הדבר מקל על בחירת הטיפול. מעבר לכל אלו, אנו נעזרים בגישה חדשנית ברפואה המשלימה, הנקראת: "רפואה גרמנית חדשה".

מהי רפואה גרמנית חדשה?

הרפואה הגרמנית החדשה מוצאת לכל בעיה גופנית – ממצא אופייני במוח. מדובר לא רק על מחלות ממאירות אלא על כל מגוון המחלות הכרוניות. האבחנה נקבעת לפי מיקום הבעיה או מחלה, ובהתאם לכך מותאם הטיפול. חשוב לציין שטיפול זה הוא נפשי בלבד וכולל הנחייה לשינויים באורח החיים אותו מתבקש החולה לבצע. המטפלים בשיטה זו מדווחים על הצלחה של כ-90 אחוזים בקרב מטופליהם. אינני מטיל ספק בהצלחה זו, מאחר וגם הרפואה הסינית עליה אני אמון, לא פוסחת על קשרי גוף נפש בכל מחלה באשר היא. ההבדל ברפואה הסינית הוא שאנו מעניקים גם בטיפולים פיזיים, במטרה לזרז את קצב ההחלמה.

טיפול באוזון

חולי סרטן המטופלים במרפאתי מקבלים גם טיפולים באוזון. אוזון הוא חמצן עם מולקולה נוספת של חמצן (O3). גז האוזון הוא בעל יכולות ריפוי גבוהות יותר בהשוואה לחמצן. כבר בשנת 1929 הוכיח ד"ר אוטו וורבורג, כי תאי סרטן אינם יכולים להתקיים בסביבה רוויית חמצן, על תגלית זו זכה בפרס נובל. את עבודתו ביצע ד"ר וורבורג עם אוזון. מאז ועד היום מטפלים באוזון במחלות ממאירות ובתוצאות מפתיעות לטובה.

שינוי תזונה

לחולים המטופלים במרפאתנו, אנו ממליצים גם על תזונה מתאימה על מנת לחזק את הגוף ולאפשר לו להילחם בתאים הממאירים. ידוע כי גידולים סרטניים, וכן הטיפולים הכימותרפיים, גורמים לעליה משמעותית ברדיקלים החופשיים ולירידה בכמות האנטי-אוקסידנטים הטבעיים בגוף. נזקים אלו הולכים ומתרחבים ופועלים גם על ה-DNA ועל כושר ההחלמה שלו. כך שמתחילים להיווצר בגוף יותר ויותר "מוטנטים" – תאים אשר עברו שינוי לכיוון ממאיר.

תרופות סיניות ופורמולה ייחודית

מטרת הטיפולים השונים שאנו מציעים היא להעלות משמעותית את רמת האנטי-אוקסידנטים בגוף. בנוסף על כל אלה, אנו משלבים גם תרופות סיניות, כולל פורמולה ייחודית אשר פיתחתי בעצמי. החומר לפורמולה, מיובא מחו"ל מאחר ואין להשיגו בארץ, ולכן לצערי זה מייקר משמעותית את מחיר הטיפול. אבל התוצאות הטיפוליות מעודדות את המשך נטילת התרופה. בדרך זו אנו מצליחים להביא לשיפור ניכר במצב הבדיקות של החולה, ובמקרים רבים עד להחלמה, גם במקרים שנחשבו לכמעט סופניים.

מעקב רפואי מתמיד

במסגרת המעקב הרפואי שכל החולים אצלנו ממשיכים בו, אנו רואים הקטנה בגידולים, צמצום בתופעות משניות כמו גרורות בעצמות ונוזל מיימת בבטן, הקלה בקשיי נשימה עקב גרורות ריאתיות, ועוד. המעקב אחר ה"מרקרים" הרפואיים, מתחיל להיות בשליטה לאחר כשלושה חודשים, ובהמשך אף יורד לנורמה.

כרופא אני מכבד את רצונו של החולה ואת דרך הטיפול שבחר לעצמו ומברך כל חולה בהחלמה מלאה. אך חשוב לי ליידע את הציבור שקיימות גם אפשרויות אחרות וטובות לריפוי סרטן. אני מציע שלא להינעל על דרך הטיפול המערבית בלבד, אלא לבדוק ולהכיר דרכי טיפול נוספות. במרפאה איננו מקבלים את ההגדרה "מקרה סופני", ועוזרים לכל חולה לשוב אל שגרת חיו, למזער את הנזקים ואת תופעות הלוואי של הטיפולים הכימותרפיים
וההקרנות, ולזרז החלמה לאחר ניתוחים.

קראו מכתבי תודה של מטופלים:

טיפול בסרטן ריאות עם גרורות לעצמות
טיפול בלוקמיה כרונית

חדשות ומחקרים:

תה ירוק לסרטן ריאות
תרופה לסרטן העצמות

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather