הזרקות פלסמה להצערת העור

מאת : פרופסור משה עירון

עם השנים עור הפנים מאבד מן האלסטיות שלו והעור מתחיל להתקמט. התהליך יכול להתחיל בגיל ארבעים, חמישים, או מאוחר יותר. גברים בדרך כלל מייחסים לכך פחות חשיבות מאשר נשים, מאחר והם נוהגים להתגלח מדי יום ובכך מסירים את שכבת האפידרמיס החיצונית של העור, וגורמים לעור להתחדש מדי יום. על כן הקמטים פחות בולטים בגברים. אצל נשים שמנות תהליך ההתקמטות נדחה במספר שנים, מאחר ושכבת השומן התת-עורית שלהן עבה יותר ומפחיתה משמעותית את כמות הקמטים. באופן כללי רוב הנשים ישמחו לעכב את התקמטות העור ולהסתירו ככל האפשר.

השימוש בקרמים למריחת הפנים שכיחה ביותר ומייצרת הכנסה עצומה לחברות הקוסמטיקה ולמכוני היופי ברחבי העולם, אך למרות ריבוי התכשירים והתפתחותם, התוצאה הסופית איננה מספקת. אליהם מצטרפים הטיפולים החצי רפואיים של החלקת הפנים באמצעות פילינג היוצרים כוויה על הפנים. תהליך זה גורם להתחדשות העור לאחר החלמתו, אך לזמן מוגבל עם סייגים תפקודיים לא מעטים כמו הימנעות מחשיפה לשמש. העור החדש הוא עדין ביותר ובעל נטייה לפציעות ולזיהומים רבים מן הרגיל.

בשלב האחרון פונים לניתוח פלסטי במחיר גבוה. גם כאן יש לעיתים נזקים לא קלים וקשיים טכניים לא מעטים בתיקון המעוות. במקרים המוצלחים של הניתוחים, התוצאות ניכרות רק לאחר תקופת ההחלמה ובמשך הזמן מתחילה הידרדרות. אמנם לאחר מספר שנים אפשר לחזור על הניתוח שוב, אך מספר הפעמים שניתן לנתח את הפנים אינו בלתי מוגבל.

בשנים האחרונות זוכות להצלחה הזרקות מילוי והזרקות בוטוקס (בוטולינום) שהוא רעלן המשתק את השרירים ובכך גורם לאזורים מסויימים להראות מתוחים. אינני דוגל בהזרקת רעל לגוף במיוחד כאשר יש צורך לחזור על הפעולה מדי מספר חודשים. גם בדרך זו היכולת לשמר את השיפור במראה, הוא מוגבל והזרקת הבוטוקס מעוותת במידה מסויימת את הפנים. כאן אנו מגיעים לטיפול החדשני והייחודי שלנו במרפאה.

טיפול באמצעות הזרקת פלזמה

אנו מוציאים דם מהזרוע של האישה. מבודדים את הפלסמה מן הכדוריות האדומות. את הפלסמה אנו מעבדים בתהליך ייחודי ומקנים לה תכונות של התחדשות תאים ויכולת חמצון טובה יותר. לאחר ההשבחה, אנו מזריקים את הפלסמה לפניה של האישה בנקודות דיקור סיניות. פעולת ההזרקה כשלעצמה היא בעלת השפעה עצומה על תפקוד התאים. תוספת הפלסמה מעצימה את התוצאה פי כמה. כאשר אנו מעשירים את הפלסמה במרכיבים הומאופתיים, התוצאה היא מהירה ומרשימה.

כבר מן הטיפול הראשון ניכר שיפור במראה הפנים, אשר הולך ומתגבר בטיפולים הבאים. על הטיפול יש לחזור מספר פעמים ואחר כך יש צורך בטיפולי שימור בלבד. להזרקה אנו משתמשים במחט דקה במיוחד ומאלחשים במידה מסוימת את העור על מנת לצמצם את רמת הכאב. ברשותנו כלים ייחודיים נוספים שמטרתם להגביר את השפעת הטיפול על מראה הפנים ועל שמירת רעננותו ומראהו הצעיר.

באחרונה פיתחנו גם סדרת קרמים לשימור לחות העור, ברמת טבעיות גבוהה במיוחד. לטיפולים אין מגבלת גיל, ניתן לחזור עליהם ככל שנדרש ללא חשש מנזקים. ההשפעה הטיפולית אינה נשאר בפנים בלבד, אלא משפיעה על הגוף כולו.

טיפול הפלסמה מומלץ לכל אדם בכל גיל ובכל מצב בריאותי. התוצאות אינן נופלות מאלו המושגות בניתוח או בהזרקת בוטוקס, במחירים שווים לכל נפש. הטיפול ניתן בידי צוות מיומן בעל ניסיון עשיר בטיפולים, תוך שימוש במכשור חדשני ואיכותי שעומד לרשותנו.

כדאי לשקול טיפול כזה במקום הטיפולים הקיימים.

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather