הזרקות אוזון לטיפול בכאב

מאת : פרופסור משה עירון

כל כאב מהווה תמרור אזהרה המורה לנו לעצור פעילות ולטפל בסיבה לכאב. חשוב להתייחס לכאב ברצינות ולשקול את הצעדים אותם עלינו לנקוט. הצעדים כוללים בדיקות לזיהוי מקור הבעיה, ובחירת דרך הטיפול המתאימה לנו. האם נפנה לטיפול ברפואה המערבית או שמא נשקול דרכי טיפול אחרות.
מי שיבחר ברפואה המערבית יקבל לרוב משככי כאבים שונים. במקרים אחרים יזכה לזריקות סטרואידים ובמקרים הקשים יותר יטופל בחומרים נרקוטיים שהם למעשה סם שביכולתו, בין היתר, לשכך כאבים. כדאי תמיד לבדוק מהן תופעות הלוואי של כל תרופה אותה מקבלים.

הפונים לרפואה המשלימה, יזכו לרוב בטיפול נטול תופעות לוואי. כל מה שצריך הוא לבחור את השיטה ולמצוא מטפל מקצועי. ברפואה המשלימה קיים מגוון רחב של אפשרויות: רפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, שינוי תזונתי, ושינוי באורח חיים. אני עצמי תומך בדרך זו. קיימות גם שיטות אחרות, כולן מוכרות וזמינות לציבור, כל טיפול הוא לגיטימי בתנאי שהוא מועיל. אך למרבה הצער יש מקרים בהם הכאבים עקשניים ולמרות כל הטיפולים והשיטות הכאב עדיין מטריד.

דרך טיפול חדשנית

הטיפול החדשני שאני מציע כולל הזרקות אוזון לאזור הכאב בגוף. בהמשך נוסיף גם טיפול בלייזר רך היפר-פוטוני.

מה ואיך פועל האוזון?

לאוזון תכונות ייחודיות של חמצון יעיל ביותר. התאים הכאובים, לרוב סובלים, מפגיעה חמצונית, כלומר ירידה בכמות החמצן, במקרים מסוימים קיימת גם דלקת. בשני המקרים הללו, האוזון פועל בצורה מדהימה, פותר את הבעיה ומקל על הכאבים.
מתח שרירים
במקרים של מתח שרירים, מצטברים במקום הכאב גם תאים מתים ונגרמת דלקת לא זיהומית. המתח לוחץ על כלי הדם ופוגע באספקת הדם ובניקוזו באזור הפגוע. בה בעת משתחררים גם רדיקלים חופשיים המגדילים את הנזק במקום. את כל אלו פותר הטיפול באוזון ובכך מקל ואף מרפא את סיבת הכאב.

כאב במפרקים, וניוון סחוס

אם הכאב נובע מנזק במפרקים, כמו על רקע של ניוון סחוס או קריעתו, האוזון עוזר מאד בתהליך השיקום, מונע את הנזקים המשניים שנוצרו מהדלקת ומהירידה באספקת הדם והחמצון במקום.

עזרה במצבים קשים

בדרך זו אנו מסייעים למגוון רחב של חולים אשר שום טיפול אחר לא עזר להם. בלא מעט מן המקרים הללו נחסך הצורך בניתוח להחלפת מפרקים, על כל המשתמע מכך. יש לציין שלא מדובר בטיפול בודד אלא בסדרה של טיפולים, אך הסיכוי להצלחה גבוה ביותר.

כאב פנימי

אם מדובר בכאבים הנובעים על רקע בעיה פנימית הבאה לידי ביטוי בגוף, כמו בגב, בגפיים, בבטן, בראש ועוד, אזי האבחנה הנכונה חשובה ביותר ולכך הטיפול ישתנה בהתאם. לדוגמה אם קיימת בעיה בכליות, ומקומות הביטוי שלה לפי הרפואה הסינית, היא בברכיים ובקרסוליים, אזי לא נפתור את בעיית הכאבים רק בטיפול בברכיים או בקרסוליים. אלא נזדקק לטיפול מקיף גם בכליות, ובכך נמנע פגיעה עתידית בכליות.

מדוע נדרש גם טיפול בלייזר רך?

ללייזר רך הוא קר, להבדיל מלייזר חם- ניתוחי. לליזר רך תכונות מדהימות לטיפול במגוון רחב של בעיות כמו למשל כוויות עמוקות. הלייזר מחדיר לגוף פוטונים, שהם חלקיקי אור זעירים. תפקיד הפוטונים הוא ליצור את הקשר הבין-תאי והחוץ-תאי. תקשורת זו מועברת במהירות האור שהיא 300,000 ק"מ בשעה. בכל בעיה רפואית נוצרת פגיעה בכמות הפוטונים בגוף. בנוסף לכך הלייזר משפעל את מערכת החיסון ובכך משפיע בין היתר על ריפוי תהליכים דלקתיים. הלייזר מגביר יצירת אנרגיה פנימית הנקראת ברפואה הסינית צ'י. הטיפול מגביר אספקת דם למקום הפגוע, תהליך המזרז את ההחלמה.

הטיפול בלייזר רך ניתן על ידי אדם מוסמך, הוא נטול תופעות לוואי, ונטול כאבים. האזור המטופל אינו מתחמם כלל.

במקרים של כאב עקשני

אני מציע במקרים של כאב עקשני, לשקול דרך טיפולית שכזו. אמנם מדובר בסדרת טיפולים, אך הסיכוי להטבה ואף להחלמה גבוהים ביותר ומאפשרים לאנשים לחזור לאיכות חייהם הקודמת.

מתאים לכל גיל

הטיפול באוזון בשילוב עם לייזר רך מתאים לכל גיל. אם כי בתינוקות ובילדים קשה יותר לטפל, בגלל הצורך בהזרקת אוזון לאזור הנגוע המכאיבה במשך דקה או שתיים.

אני מציע לאנשים לתת לעצמם את הסיכוי הטוב ביותר לחיות ללא כאבים, לשוב אל מעגל החיים הנורמאליים וליהנות מכל רגע בחיים.

עוד על טיפול באוזון

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather