ביו תהודה, חזון ומציאות

מאת : פרופסור משה עירון

לכל חומר בטבע יש תדר ייחודי משלו. כך גם לרקמות השונות בגוף האדם. התדרים שלנו מושפעים מאוד מן היקום העוטף אותו. ההתייחסות שלנו אל האדם היא, במיקרוקוסמוס בתוך הקוסמוס. אי לזאת, כל שמתרחש ביקום משפיע על האדם ולהיפך. האדם כפרט משפיע על היקום הכללי. אי לזאת, חשוב מאוד שהתדר של האדם יהיה "נקי" ככל האפשר ונטול הפרעות. ובאלו שבהם יש הפרעות, עלינו לנטרל את ההפרעות ואזי ההקרנה של אותו אדם אל היקום תהיה טהורה ותתרום את חלקה ליקום. להשפעה הדדית זו ישנה חשיבות רבה על האדם עצמו אשר יהיה יותר מאוזן באנרגיה שלו ומכאן שבריאות האדם תשתפר. בנוסף, היקום עצמו בו חיים אנשים יותר מאוזנים ובריאים ישנה גם הוא את תדריו ויתמוך בכך באוכלוסייה כולה.

רבים מהמכשירים ובמיוחד אלו החשמליים, משבשים את התדר הטבעי של האדם. המכשירים מהווים חלק מן הקדמה הטכנולוגית ואל לנו לעצור אותה. המכשיר נועד לעזור לנו בחיי היומיום ולהקל על החיים. שוב – אין צורך לכבס ידנית. בנוסף, אנו מערבלים את המזון במערבל המזון, ואין צורך להקים מדורה על מנת להתחמם. הנר שוב אינו תורם מאורו כדי לאפשר לנו לראות. איננו זקוקים לציירים על מנת לאפשר לנו להנציח את מראה האנשים ורגעים מיוחדים בחיים. כאשר אנו רוצים לבקר יקרים לנו במרחקים או להכיר מקומות מיוחדים, איננו נזקקים לשייט של חודשים עם מפרש ומשוטים – אנו משנעים סחורות ממקום למקום ובנפחים גדולים ללא שום מאמצים. אנו יכולים להלך על הירח ולטייל בחלל במאמצים ובמשאבים מסוימים. לכל אלו יש מחיר אותו עלינו, כאנשים, לשלם. היקום כולו משלם ועובר התמרה אותה אנו חווים ביומיום. האקלים משתנה, האדמה רועשת ורוגשת, מגן האוזון נפרץ, מדינות עומדות בסכנה של הצפות. העולם המשתנה מחייב אותנו להשתנות ומהר ככל האפשר על מנת לנסות ולבלום את התהליך השלילי העומד בפתח.

כיצד אנו כפרט נפעל? נדאג לשנות את עצמנו ולדעת כי המציאות שלנו ושל הסביבה תלויה רק בנו בלבד. נפסיק להטיל האשמות באחרים ונתמקד רק בנו עצמנו, כי שם הבעיה ושם גם ימצא הפתרון.

כיצד נפעל טכנית?

מהם הצעדים הדרושים לשיפור התדרים? נמצא את המכשיר אשר יכול למדוד לנו את התדרים אותם אנו מקרינים החוצה. נמצא מהו הטווח הנורמאלי של התדר התואם לגיל ולמין ואף לגזע (במידת הצורך). כל הערכים אשר מעל לנורמה ואלו אשר מתחתיו הם בעייתיים ואותם צריך לתקן. ערכים אשר מטפסים מעלה, מחשידים לתהליך דלקתי פעיל, עם חומציות ו"חום". הערכים הנמוכים, וככל שהם יורדים, מצביעים על תהליכים מנוונים ומסתיימים במחלה היותר ניוונית, בסרטן. בכל אחד מן השלבים, יש טווח ממנו אנו יכולים לחזור אל הנורמה. כאשר אנו חוצים את הקו האדום הזה, אותו נצטרך למצוא, שוב איננו יכולים לשוב אחורה. קיימת בעיה נוספת, והיא, שבתהליך היותר דלקתי ובחום, המצב יכול להתהפך ברגע מסוים ולהפוך לניווני ביותר. זהו מעבר מקצה אל קצה, וחשוב למנוע אותו. באותה מידה, ישנם טיפולים אשר יגררו אותנו אל עבר השלב החומצי והחום, או אל עבר השלב הניווני. כל האיברים אשר יהיו מעורבים בתהליכים הללו עתידים להיפגע. חשוב לאתר את הנפגעים ולטפל בהם מהר ככל האפשר בכדי למנוע את הנזק הבלתי הפיך.

מהם הכלים העומדים לרשותנו?

מוכרת הרפואה הסינית אשר מטפלת בדיקור ושימוש בצמחי מרפא ובמקביל לכך גם שינוי תזונתי ושינוי באורח החיים. ניתן להיעזר בהומיאופתיה בה מטפלים בתרופות עם דילול גבוה. תמונת התרופה היא הטיפול, כמו גם "דומה מטפל בדומה". מוכרת השיטה הקלאסית לטיפול בתרופה אחת ובדילול גדול ככל האפשר. קיימת שיטת ההומאוטוקסיקולוגיה בה מטפלים בשילוב תרופות הומיאופתיות ובדילולים משתנים ולא גבוהים במיוחד. לכל אחת מהשיטות – הניסיון והצידוק שלה והבחירה בדרך הטיפולים היא בידי האדם עצמו.

יש את הטיפול בתדרים, הגישה המוכרת כביו-תהודה (ביו-רזוננס). שיטה מוכרת היטב ונעשית בעזרת מכשור אלקטרוני משוכלל ביותר, תוך ניצול התדרים של האדם עצמו. התדרים מועברים דרך מערכת מסננים המפנה את התדרים הראשוניים, ומחזירה את התדרים הבריאים והתקינים. בעזרת שיטה זו ניתן לאבחן ולטפל במצבים רבים, אם כי במחלות קשות הפוטנטיות של הטיפול לא תמיד מספקת, וחייבים להיעזר בגישות טיפוליות נוספות.

הטיפול באוזון מוכר מאז המאה התשע-עשרה. האוזון מהווה מעין טיפול ב"חמצן על" ומשפר את החמצון של הרקמות בכלל, אלו בנורמאלים הבריאים, ואלו בחולניים. החומר מביא לפינוי רדיקלים חופשיים ולשפעול האנזימים המפרקים חומר זה. האוזון הוא המחטא הטוב ביותר שבטבע. האוזון מפנה רעלים ושינויים המתחוללים בגוף, כולל אלו המתחוללים על רקע הזדקנות. החמצון היעיל של הרקמות משנה את הסביבה החומצית הניוונית והזקנה שלנו. ( ככל שאנו הופכים ליותר חומציים כך תהליך ההזדקנות מואץ. האדם הזקן הוא תמיד חומצי בהשוואה לילד שהוא בסיסי במהותו על כן הריח המיוחד בתינוקות ובילדים קטנים ). שינויים טרשתיים מתמוססים בהדרגה, וכלי-הדם השונים נפתחים. גידולים סרטניים לא יכולים לחיות בסביבה בה יש חמצן, כמו גם וירוסים, חיידקים, פטריות ופרזיטים (פרוטוזואות למינהן). זוהי גישה יעילה ומוכחת מזה עשרות רבות של שנים.

ישנן שיטות אזוטריות רבות נוספות לטיפולים, חלקן עם יותר הוכחות וניסיון וחלקן ללא שום הוכחות מדעיות, אלא רק הניסיון המצטבר של האנשים.

טיפול בלייזר, הוא בעצם טיפול באור. כיום נעשות יותר ויותר עבודות המוכיחות את חשיבות האור (Full spectrum light) על מצב הבריאות והחולי שלנו. ידוע כי כל קרן אור מכילה את כל המידע הדרוש לנו. קרן לייזר מרוכזת יכולה לחדור אל תוך גופנו. במצבים פתולוגיים ישנו מחסור בפוטונים אותם מספק הלייזר. קרוב לשלושה עשורים קודם לכן, הוכח מדעית כי התקשורת התאית והבין-תאית נעשית בעזרת פוטונים. במצבי מחלה ישנו מחסור של פוטונים, אותו מספקת קרן הלייזר. בנוסף, לפי הגישה הסינית העתיקה והלייזר החדשני, קרן הלייזר משפרת את הצ'י – האנרגיה הפנימית שלנו, אשר בין היתר מניעה את הדם. בדרך זו אנו יכולים לטפל במגוון רחב של מצבי מחלה, ולהשיג תוצאות מצוינות ולשפר את מצב התדרים באדם.

שיטות טיפוליות אחרות כמו, תרגול השרירים הטבעתיים – שיטת פאולה, מגבירים את זרימת הדם והתנועתיות, עם שיפור הניקוז. בכך אנו בעצם משפיעים לטובה על חיות הרקמות השונות שלנו, ומשפרים את הבריאות הכללית והייחודיות לאיבר הפגוע. מכאן שגם התדרים האישיים משתפרים.

רפלקסולוגיה, מנצלת את המיקרו-אקופונקטורה של כף–הרגל או היד. בדרך זו אנו משפיעים על מרכזים חולניים בגוף המושלכים על הרגל או היד. ריפוי אותם מקומות מביא לחיות רבה יותר של האיברים הנגועים, ובכך גם לשיפור הבריאות.

כירופרקטיקה, אוסטאופתיה, שיטת אלכסנדר ושיטת פלדנקרייז ועוד – כולם פועלים על הגוף. מביאים למנח נכון של המערכת השרירית-גרמית ובכך מאפשרים זרימה יעילה יותר. כאבים, מחלות והפרעות רבות נעלמות במהלך הטיפול הזה ובכך מביאים לשיפור.

ישנן שיטות רבות אחרות שאינן מאוזכרות מהטעם של חוסר מקום ולא על שום יעילות פחותה.

כיצד המכשיר המודד יעזור לנו? תתבצע מדידת תדרים באדם. נמצא היכן החריגה ועד כמה היא חמורה. נטפל באיזון חוזר של התדרים. במידה והאדם כבר פיתח מחלה מסוימת, נהיה חייבים להפוך את כיוון הווקטור של התדר, כך שהתוצאה הסופית תהיה אפס. באם האדם פיתח מחלה גידולית, עלינו "להרוס" את הגידול לגמרי בכדי לאפשר את הזרימה הטבעית של האנרגיה והדם בגוף. כיצד נבצע זאת? אנו נאתר את התדר של הגידול ונלמד את התדר אשר מביא להרס של אותו גידול. על הגידול נפעיל את התדרים אשר ידוע שמסוגלים להרוס אותו. עם סיום הפעולה בהצלחה, נחזור לטפל באיזון התדרים של האדם ולהשיבו למצב הנורמאלי.

האם פעולה שכזו היא אפשרית? באם הגוף עצמו ייצר את הגידול מסיבות גופניות ונפשיות של האדם, באותה מידה הגוף יוכל להכחיד את הגידול, באם ניתן לגוף את התנאים המסוימים לכך. לבד מזה, נהיה חייבים לתמוך במצב האנרגיה הכללית של אותו אדם, אשר זלגה ופחתה. הזליגה של האנרגיה הייתה אל הגידול ומשם ליקום, וההחלמה תהיה כאשר נפעל בכיוון ההפוך. ההצלחה תימדד בהחלמה מלאה. שיפור חלקי הנושא בתוכו מידע שלילי מוכר לנו כיום בטיפולים הכימיים למחלות הממאירות. יש להניח כי שילוב של שיטות יהווה את הטיפול היעיל ביותר וישיג את התוצאות הטובות ביותר ובזמן הקצר ביותר.

היקום משווע לשינוי לטובה. יותר ויותר אנשים עוברים את השינויים, והתהליך כבר החל. אנו עדיין עוברים שינוי מאורות על שום הנזקים שנגרמו בעבר, ועל כך אמר הנביא: "אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה", וההמשך אומר, ולשם אנו שואפים ופועלים כדי להגיע: "ולא יאמר עוד, אבות אכלו בוסר ושיני בנים תקהינה".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather