אלופסיה אריאטה- נשירת שיער

מאת : פרופסור משה עירון

אלופסיה אריאטה הינו השם הרפואי לנשירת שיער הראש עם היווצרות איי קרחות. זוהי מחלה אוטואימונית, שבמרבית המקרים הסיבה להתפרצותה אינה ידועה, אם כי לעתים הסימנים מופיעים לאחר תקופה נפשית קשה. הטיפולים הרפואיים המקובלים לרוב אינם מספקים. הסבל האסתטי ניכר ביותר במיוחד אצל נשים וכן בגברים צעירים. בצר להם מוכנים הסובלים מהתופעה לקבל זריקות סטרואידים לקרקפת ולהתנסות בתכשירים שונים, שחלקם מלווים בתופעות לוואי.

גישה טיפולית אחרת

בגישה הייחודית אותה פיתחתי במרפאתי לטיפול באלופסיה אריאטה ולתמיכה בצימוח שיער, אנו מצליחים לעזור מאד בהתמודדות עם הבעיה. הנשירה ברוב המקרים נעצרת ובמספר משמעותי של מקרים השיער חוזר לצמוח. הטיפול משלב מספר דרכי טיפול:

מכשיר ביו-תהודה – בעזרתו אנו מסלקים שדות אלקטרומגנטיים פתולוגיים ומאזנים את המצב החשמלי באדם.

מכשיר לייזר רך – בו אנו מספקים לקרקפת פוטונים (פוטון הוא חלקיק האור הזעיר ביותר). בנוסף, פועל הלייזר בהצלחה רבה כנגד מזהמים שונים, מספק אנרגית צ'י אשר מניעה את הדם ומגבירה את אספקת הדם לזקיקי השיער הפגועים.

אוזון חיצוני – הנוצר על ידי מגע אלקטרודת מכשיר האוזון בעור הקרקפת.

דיקור הקרקפת – עם מה שאנחנו מכנים "פטישון" – טבעת פלסטיק קטנה ועגולה, שבתוכה מוטבעות שבע מחטים קטנות ודקות. מכים עם הפטישון על הקרקפת בכדי ליצור פצע זעיר. בדרך זו אנו מפעילים את מנגנון החלמת הפצע שהוא המנגנון המורכב ביותר בגוף. בין השאר, מזרז התהליך הספקת דם לזקיקי השיער.

מנורת חימום סינית – מחממים את הקרקפת מתחת למנורת חימום על מנת להגביר את כמות האנרגית הצ'י, אשר גם היא מזרימה דם אל זקיקי השיער.

הוצאת חצי סמ"ק דם – מהווריד לתוך מזרק המכיל חומר הומאופתי שפיתחתי, אשר מחזק את הכליות. לפי הרפואה הסינית הכליות והריאות אחראיות על שיער הראש. את הדם ששאבנו מזריקים בחזרה למטופל.

אמנם, הטיפול מורכב ומתמשך על פני תקופה ארוכה, אך התוצאה מפצה על הסבל ואי הנוחות הכרוכים בו. הסבל הוא סביר, אך אי אפשר להתעלם ממנו. מניסיון בטיפול באלופסיה אריאטה, בדרך הטיפול הייחודית לנו, אצל רוב המטופלים כמות הנשירה ירדה כבר בתוך ששת השבועות הראשונים של הטיפול. במהלך חצי שנה עד שנה, כמעט כולם הצליחו גם לצמח שיער ולכסות את כל האזורים המקריחים.

עצוב לראות את סבלם של אנשים צעירים המתמודדים באיי ההתקרחות, ומרגש לראות כיצד במהלך הטיפול הם מצמיחים שיער. החיוך שב לפניהם, האושר ניכר במראה עיניהם, והם יכולים לחזור לשגרה ולשמחת חייהם הקודמת, לכך אין מחיר.

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather