אוזון לטיפול במגוון מחלות

מאת : פרופסור משה עירון

בכל מצב בו ניתן להפיק תועלת מחמצון יעיל, מומלץ להשתמש בטיפולי אוזון. עורך כתב העת הרפואי הנחשב The New England Journal of Medicine טען באחד ממאמריו כי ההבדל בין תא של אדם בן 20 לבין תא בגוף בן 70 שנה הוא כושר החמצון. שדרוג כושר החמצון של התא, יגרום למעשה להצערתו. ואכן, שימוש באוזון מהווה את אחד טיפולים החשובים ביותר בטיפולי אנטי אייג'ינג, אם כי לא רק לכך נועד הטיפול באוזון. גז האוזון ידוע כאחד מחומרי החיטוי היעילים ביותר הקיימים. לכן במצבי זיהום למיניהם כמו וירוסים, חיידקים, פטריות ופרזיטים רבים, גז האוזון מרפא את המקום הנגוע.

במצבי מחלה למיניהם החל משפעת קלה ועד לטיפול בהפטיטיס כולל "C" ואף איידס, משיג הטיפול באוזון תוצאות נפלאות. לצערנו, לא מרבים להשתמש בסגולות הגז בטיפולים מורכבים ובעיקר בבתי חולים. בעזרת טיפולי אוזון ניתן להפחית שימוש באנטיביוטיקה ולעכב מאד את התרבות החיידקים העמידים, את הנגיפים האלימים והפטריות הקשות. תקצר היריעה מלפרט עד כמה יעיל הטיפול באוזון.

לטיפול באיברים פנימיים

בחולים עם נזק באיברים שונים טיפולי האוזון מועילים מאוד. כך למשל בחולי לב עם שלל בעיות מורכבות. בחולים עם סתימות עורקיות בכלי דם בגפיים ו/או בדרכם לאיברים שונים. היעילות הטיפולית ניכרת גם בחולים הסובלים מאי ספיקה של איברים שונים כמו אי ספיקת כבד, אשר יגיבו בהטבה ניכרת במצבם. בעזרת טיפולי אוזון ניתן להשיג הטבה גם במצבים של אי ספיקה נשימתית. אנשים בעלי קשיי נשימה הסובלים סבל ניכר ביותר, מתחילים לשפר מהותית את איכות החיים שלהם תוך כדי הטיפול באוזון. חולים באי ספיקת כליות מכל סיבה שהיא, מגיבים היטב לטיפול באוזון. הכליות מפסיקות להתדרדר ומתחילה התאוששות איטית ובמקרים מסוימים אף מביאה להחלמה. אנחנו מרבים להשתמש באוזון למטרה זו ובכך מונעים מחולים רבים את הצורך בטיפולי דיאליזה.

לאחר השתלת איברים

אנו מטפלים גם בחולים שעברו השתלות איברים למיניהם, ובגופם החלה להתהוות דחייה של האיבר המושתל, למרות כל הטיפולים התרופתיים. הטיפול באוזון יעיל במושתלי לב, כבד וכליות ובהחלט כדאי ורצוי לאותם אנשים להתחיל בטיפול באוזון. מניסיוננו התגובה לטיפול באוזון מהירה ויעילה ביותר ומונעת את הצורך בדיאליזה, בקרב מושתלי כליה ואף בהשתלה חוזרת. בו זמנית ניתן לרדת במינוני התרופות אותן הם נוטלים ובכך להגן על הגוף מפני הרבה תופעות לוואי קשות.

מחלות אוטואימוניות

אנו מטפלים באנשים עם מחלות אוטו-אימוניות ובהשפעה מצוינת. מדובר בתהליך דלקתי המגיב היטב לטיפולי אוזון, גם אם אין מדובר במזהם פעיל. האוזון משפעל את מערכת החיסון ועל כן הוא משרת אותנו לטיפולים בבעיות שכאלה. חולים עם לופוס, חולים עם ריאומטואיד-ארטריטיס ומחלות אוטואימוניות נוספות חוששים מפני שפעול מערכת החיסון, אך החשש אינו מוצדק כי לאחר קבלת האוזון, הגוף מתחיל להכיר את עצמו מחדש והוא מפסיק בהדרגה לתקוף את מערכותיו השונות. על כן אנו אומרים כי המערכת החיסונית עוברת שדרוג.

השתלות שיניים

מעבר לכל אלה, כמעט בכל בעיה ומחלה פנימית או חיצונית, ניתן להיעזר בטיפולי אוזון. כמו למשל בהשתלות שיניים. כאשר יש צורך בקליטת השתל ובהחלמת הרקמות בהן נעשתה השתלה, האוזון נמצא יעיל מאוד. כיום נעזרים באוזון גם בקוסמטיקה לחידוש ולרענון העור.

מידע זה מוגש כחומר למחשבה ובשום אופן אינו מהווה התוויה רפואית או טיפולית כלשהי.
במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ עם הרופא המטפל.

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather