אוזון לטיפול בהפרשה נרתיקית

מאת : פרופסור משה עירון

הפרשה נרתיקית היא תופעה שכיחה אצל נשים רבות. הסיבה לכך היא לרוב זיהום פטרייתי ו/או חיידקי. יתכן גם זיהום נגיפי אך הוא פחות שכיח. חולות סוכרת נוטות לסבול מהפרשה נרתיקית בשכיחות גבוהה יותר, וכן גם נשים המטופלות באנטיביוטיקה או בסטרואידים באופן שוטף.

ההפרשה לא נעימה, לא אסתטית ומהווה מטרד לא קטן. במקרים מסויימים קורה שהזיהום מטפס מעלה ואז יתכנו זיהומים באזור האגן הקטן. במקרים אחרים, הזיהום יכול להגיע לשופכה ולגרום לדלקת בדרכי השתן. הטיפול המקובל ברפואה המערבית הוא כמובן, מתן תרופות אנטי פטרייתיות למיניהן. התוצאות הן חלקיות ביותר וזמניות.

טיפול באוזון
הניסיון בעולם הרחב וגם שלי, מראה כי הזרמת גז אוזון אל תוך הנרתיק יכול לפתור בעיה זו. גז האוזון הוא בעל יכולת להכחיד חיידקים, נגיפים ופטריות, אשר השתכנו בנרתיק ויצרו "קלון" (קבוצת חיידקים גורמי מחלה) אשר גורם לדלקת. תוצאת הדלקת הן ההפרשות למיניהן. הטיפול עצמו פשוט ביותר, נמשך זמן קצר, הוא נטול כאבים וללא תופעות לוואי. מחירו זול למדי ומאפשר לאישה לחזור על הטיפול שוב ושוב. אפשר לקבל את הטיפול מדי יום ביומו אך לרוב מספיק פעם עד פעמיים בשבוע והתוצאות הטיפוליות מושגות.

במקום לסבול, להיות מתוסכלות וחסרות מנוחה בגין בעיה זו, מומלץ לנשים הסובלות מהפרשות נרתיקיות, לקבל טיפול בגז האוזון המוחדר ישירות לתוך הנרתיק (על ידי האישה עצמה). מעבר להשפעה המקומית, כמו כל גז הממלא את כל הנפח העומד לרשותו, גם גז האוזון חודר פנימה ועובר מן החצוצרות אל חלל הבטן. הוא מחמצן, מחטא ומשפעל את מערכת החיסון של כל חלל הבטן, מגיע אל זרם הדם וכך גם אל שאר הגוף.

המלצתי המקצועית לנשים הנזקקות לכך, לקבל טיפול בהחדרת גז אוזון לנרתיק. בכך לרפא את המקום, להצעיר את האזור ואת כל איברי הבטן, לשפר את החמצון הכללי ואת הבריאות בכלל.

ברצוני להדגיש שהחדרת האוזון לנרתיק נעשית על ידי האישה עצמה בהדרכת אחות המרפאה.

FacebookyoutubemailFacebookyoutubemailby feather